Ga naar pagina content

One Point Challenge

De One Point Challenge komt op 30 mei naar Peakz Padel Amsterdam Zuidoost. 256 teams nemen het op 4 banen tegen elkaar op in een format waar alles draait om één enkel punt. Win je dat punt, ga je door naar de volgende ronde en blijf je kans maken op €10.000. 

Op de overige 9 banen kan je de hele dag gratis padellen, padelrackets uitproberen bij de PassaPadel TestZone, losgaan in de STËLZ PartyZone of juist tot rust komen in de Heineken ChillZone!

Hoe werkt de One Point Challenge?

De One Point Challenge begint in de ochtend en duurt de hele dag, tot in de avond de finales worden gespeeld. Het winnende team van de One Point Challenge pakt €10.000 en plaatst zich direct voor de finale in Duitsland later dit jaar. Daar staat maar liefst €100.000 op het spel. Heb je verloren en lig je eruit? Geen stress. Op de overige 9 banen kan je de hele dag gratis padellen, padelrackets uitproberen bij de PassaPadel TestZone, losgaan in de STËLZ PartyZone of juist tot rust komen in de Heineken ChillZone!

Naast de side events is er ook live muziek, zorgt een DJ de hele dag voor dikke tunes en staan er meerdere food- & drinktrucks om in al je behoeften te voorzien! Officiële scheidsrechters zorgen ervoor dat eventuele discussies professioneel worden opgelost en dat er over de uiteindelijke winnaar geen enkele twijfel kan bestaan.

Hoe ziet de One Point Challenge dag eruit?

Je dag begint relaxed. Tussen 09.00 en 10.00 loop je binnen, check je in en voel je meteen: vandaag gebeurt hier iets. Even losspelen, bak koffie erin en dan het echte werk. Om 10.00 staat er een warming-up klaar onder begeleiding van een echte pro klaar.

Vanaf 11.00 gaat het op 4 banen los. 256 teams. Eén punt per potje en in een paar uur tijd wordt het schema teruggebracht naar de laatste 32. Verlies je je eerste potje? Geen stress. Dan ga je door naar het 'second chance' schema en blijf je kans maken op een kaartje voor de finale in Duitsland! 

Van 11.00 tot 17.30 is de rest van de club jouw playground. Op 9 banen kan je de hele dag gratis padellen, padelrackets uitproberen bij de PassaPadel TestZone, losgaan in de STËLZ PartyZone of juist tot rust komen in de Heineken ChillZone!

Vanaf 16.00 begint het echte strijden. De laatste 32 gaan door naar de finalefase. Elk punt wordt belangrijker, elke rally meer intens. Richting 18.30 blijven er nog twee teams over. De Grande Finale. Eén baan. Eén moment. €10.000 op het spel. Alles of niets.

De hele dag door draait de club op volle toeren. DJ’s die je door elke fase heen trekken. Foodtrucks die je fuelen tussen je wedstrijden door. IJsbaden voor de diehards. En een livestream op alle banen, zodat geen enkel punt onopgemerkt blijft.

Veelgestelde vragen over de One Point Challenge

One point rules them all.

~ Jack Peakz ~